Tere tulemast!

KÄO PÕHIKOOLI UUDISED

01.06.2017   Õpilasüritus- kevadkohvik
1. juunil toimus koolis ja lastekeskuses esmakordselt kevadkohvik. Menüüs oli erinevaid soolaseid ja magusaid suupisteid ning kohvikukülastajatele pakuti meelelahutuseks õhupalliloomade meisterdamist, kurikamängu ja ... loe edasi ... »

26.05.2017   Erasmus+ koostööprojekt Tunnetusliku suhtlemise meetodi teemal
2016 a. kevadel alguse saanud Erasmus+ koostööprojektide raames valis Lakeside kool Inglismaal oma projektipartneriks Käo Põhikooli, et jagada meiega oma teadmisi Tunnetusliku suhtlemise (Intensive Interaction) meetodist. ... loe edasi ... »

27.04.2017   Õpilasüritus/ osalemine projektis: „Valgele Valgega“
2017a kevadel osalevad meie õpilased projektis „Valgele Valgega“, mida korraldab Tallinna Tondi Põhikool juba kümnendat korda. Käesoleva aasta teema on "Märkamise asi - leiud ... loe edasi ... »

23.02.2017   Õpitoad koostöös Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühinguga ning hispaania terapeutidega
21. ja 23. veebruaril 2017 toimusid  Päevakeskus Käo lastekeskuses õpitoad koostöös Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühinguga, ning  hispaania terapeutidega -  Ana Riaño Galanja ja Juan ... loe edasi ... »